Jose Mourinho - Real Madrid

سایت گل- حضور کاروان رئال مادرید در اردوی آمریکا، بهانه خوبی برای شبکه های تلویزیونی آمریکا برای تهیه گزارشها و مصاحبه های متعدد است. یکی از این شبکه ها، شبکه فاکس است که با ژوزه مورینیو به گفتگو نشسته و این مربی پرتغالی در صحبتهایی به تمجید از کیفیت بازیکنانش در آستانه فصلی پرچالش پرداخته.

مورینیو در صحبتهایی به فاکس گفته:« ما خودمان را با قدرت تمام آماده می کنیم؛چون کاملا میدانیم که کار آسانی را پیش رو نداریم؛ بلکه دقیقا اوضاع برعکس خواهد بود. تیم ما تقریبا بسته شده است. بازیکنان خیلی ویژه ای داریم؛ ما بهترین بازیکنان دنیا را داریم و سطح کیفیت وانگیزه این بازیکنان برای چالشهای جدید، برای من تعجب آور نیست. من تیمی دارم که از نظر انگیزه هایش، نمره 10 از 10 می گیرد.»

آقای خاص می داند که موفقیت تیم در رقابتهای اروپایی برای یک هوادار رئال تا چه حد ارزش دارد. و در این باره گفت:« می دانم که هواداران رئال مادرید ، عشق و هیجان زیادی نسبت به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا دارند ولی آنچه ما به دنبالش هستیم، فتح جامهای قهرمانی است. به نظر من دست یابی به قهرمانی لالیگا، با آن آمار و ارقام و رکوردهایی که ما پشت سرگذاشتیم، کار واقعا سخت و عملا غیرقابل تکراری بود.»

طبق گزارش روزنامه مارکا که به بازتاب صحبتهای آقای خاص پرداخته، مورینیو در پاسخ به سوالی درمورد برنده توپ طلا گفت:« ایده من روشن و شفاف است. فوتبال یک ورزش گروهی است. رئال مادرید به جام قهرمانی خیلی مهمی دست یافته و به شیوه ای تماشایی به این قهرمانی رسیده. کسانی که جزئیات ریز و درشت را در تیمی بزرگ و قهرمان رقم می زنند،  همگی نامزدهای کسب توپ طلا هستند.»

آقای خاص که از اردوی آمریکا رضایت کامل داشت ادامه داد:« من فرهنگ ورزشی این کشور بزرگ را می شناسم و می دانم که فوتبال هیچ وقت در آمریکا ورزش اول نخواهد بود ولی حمایت و تلاشها در آمریکا به نظر من خیلی مثبت است. اینجا فوتبال ، آینده خوبی خواهد داشت

  • منبع : سایت گل