تصویربرداری سریال “مادرانه” که ویژه ماه رمضان از شبکه سه سیما ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود، به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی این روزها در دو گروه جداگانه ادامه دارد و افشار کارگردانی یک گروه و سعید نعمت‌الله نویسنده این اثر، هدایت گروه دیگر را برعهده دارد.

13755155071 بازگشت لعیا زنگنه به سریال مادرانه + تصاویر

پخش این سریال که همزمان با شب‌های قدر، دوشنبه و سه شنبه هفتم و هشتم مرداد ماه روی آنتن نرفت، از امشب چهارشنبه ۹ مرداد از سر گرفته می‌شود.

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، شقایق فراهانی، سیدمهرداد ضیایی، عباس غزالی، آتیلا پسیانی و هستی مهدوی‌ از جمله بازیگران اصلی این سریال هستند.

13755155072 بازگشت لعیا زنگنه به سریال مادرانه + تصاویر

نعمت‌الله فیلمنامه “مادرانه”‌ را به عنوان چهارمین تجربه پس از آثاری چون “جراحت” (پخش شده در رمضان ۸۹)، “شیدایی” و “رستگاران” در همکاری با شفیعی نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: اردلان تمجید (با بازی سلطانی) ۲۰ سال پیش، پس از رها کردن نامزد سابقش مریم (شقایق فراهانی)، با زنی متمول به نام رعنا (زنگنه) ازدواج می‌کند. حالا این ازدواج به جدایی رسیده و زن، بچه‌هایش را می‌خواهد اما مرد امتناع می‌کند.

13755155193 بازگشت لعیا زنگنه به سریال مادرانه + تصاویر

در قسمت‌هایی که تا به حال پخش شده، رعنا فعلا از گرفتن فرزندانش منصرف شده و به خارج از کشور برگشته و عشق اردلان به مریم نامزد اول او که با نامردی رهایش کرده است، نیز دوباره زنده شده است.

13755155254 بازگشت لعیا زنگنه به سریال مادرانه + تصاویر

عشقی که اردلان با دیالوگ به یاد ماندنی “تو دلم ولوله‌اس واسه خواستنت” آن را ابراز کرد و البته گویا این عشق یک طرفه هم نیست… چالش‌های اردلان با رها دخترش و خواستگار او، در کنار از دست رفتن ناگهانی دارایی‌اش موضوعات دیگری است که “مادرانه” به آنها می‌پردازد.

13755155975 بازگشت لعیا زنگنه به سریال مادرانه + تصاویر

این روزها تدوین همزمان سریال را نیز خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا برعهده دارند و رضا شهبازی نیز صداگذاری کار را انجام می‌دهد. کارن همایونفر نیز آهنگساز و حسن هندی عکاس “مادرانه” است.

13755156096 بازگشت لعیا زنگنه به سریال مادرانه + تصاویر

این سریال سعی دارد به مسایل و مشکلاتی که بر اثر بی‌توجهی به کانون خانواده و تربیت درست فرزندان ایجاد می‌شود، بپردازد. همچنین مساله کسب و کار و رزق و روزی حلال و حرام از دیگر محورهای مطرح شده در “مادرانه” است که برخلاف نامش نقش پدر سریال در آن خیلی پررنگ است.

منبع

فان پاتوق