شقایق فراهانی: عشق مردم به سریال مادرانه عالی بود
شقایق فراهانی پس از اتمام سریال مادرانه»: عشق مردم به سریال مادرانه بسیار بیشتر از سریال خانه پدری بود و بازخورد بسیار خوبی بین مخاطبان داشت. شقایق فراهانی مشغول بازی در فیلم متروپل مسعود کیمیایی ...

 شقایق فراهانی بازیگر نقش «مریم» در سریال مادرانه در خصوص همكاری خود با «جواد افشار» و «سعید نعمت الله» گفت : كار با آنها برای من بسیار عالی بود و خدا را شكر می كنم که با این دو هنرمند آشنا شدم و از سر تجربه با آنها آرزو می کنم برای همكارهای دیگرم كه این تجربه را داشته باشند.

وی ادامه داد : من تا به حال با "سعید نعمت الله" كار  نكرده بودم ، اما در فیلم «مقلد شیطان» با برادرش همكاری داشتم و همیشه از «سعید نعمت الله» تعریف شنیده بودم.

فراهانی در خصوص بازخوردهای مردم پس از اتمام سریال مادرانه گفت : بازخوردها عالی بود و این بازخورد را نمی توانم فقط در خصوص نقش «مریم» بدانم زیرا كل سریال مورد استقبال قرار گرفت و من این تجربه را در سریال «خانه پدری» داشتم ، زیرا آدم ارتباطی كه با مخاطب ملی پیدا می كند ، بیشتر است تا مخاطبی كه به سینما می رود و سریال «مادرانه» فرقی كه با «خانه پدری» داشت عشق مردم در بازخوردها خیلی بیشتر بود.
 
بازیگر نقش «مریم» در خصوص فعالیت های جدید خود در عرصه سینما و تلویزیون گفت : در حال حاضر مشغول بازی در فیلم جدید كیمیایی هستم و تله فیلم آقای رزاق كریمی و سینمایی «نیكان و بچه غول» را آماده نمایش دارم و فیلم «تجریش ناتمام» كاری از پوریا آذربایجانی را به اتمام رسانیدم كه به یقین می توانم بهترین كار هنری خودم بدانم.گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: cinemakhabar.ir