مردم پوستر عسل بدیعی را به دست گرفته‌اند + تصاویر
مردم پوستر عسل بدیعی را به دست گرفته‌اند. عسل بدیعی به نوعی به اسطوره و نمادی از اهدا کنندگان عضو پس از مرگ تبدیل شده و مگر هر انسان پس از مرگ خود چه میزان لازم است که تاثیرگذار باشد؟ عسل بدیعی در جشن نفس 92 ...

مردم پوستر عسل بدیعی را به دست گرفته‌اند. اینجا جشن نفس است جایی که همه جمع شده‌اند تا از خانواده‌ها و  افراد اهدا کننده عضو تقدیر کنند و سینماگران زیادی که آمده‌اند تا سفیر صلح باشند و دوستی. همانگونه که عسل بدیعی بود. مردم هنوز هم عسل بدیعی را فراموش نکرده‌اند و جدای از حاشیه‌هایی که همیشه برای هنرپیشه‌ها و افراد مشهور یک جامعه وجود دارد، عسل بدیعی شخصیتی محبوب برای مردم بود و درگذشت نابهنگام او هنوز از یاد مردم پاک نشده است.

عسل بدیعی به نوعی به اسطوره و نمادی از افراد اهدا کننده عضو پس از مرگ تبدیل شده است و مگر هر انسان پس از مرگ خود چه میزان لازم است که تاثیرگذار باشد؟

در ادامه عکس‌هایی جدید از جشن نفس 92 را ببینید. پیش از این در بخش فرهنگ و هنر سیمرغ چند گزارش تصویری از اشک‌های مادر عسل بدیعی و حضور خانواده عسل بدیعی در جشن نفس و همچنین اشک‌ها و لبخندهای بازیگران حاضر در این جشن در لینک‌ها دیده‌اید.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ