فیلم تلویزیونی «یک دقیقه و یازده ثانیه» ساخته مصطفی رزاق کریمی ساعت 14:50 جمعه این هفته(22 آذرماه» از شبکه اول سیما به روی آنتن می‌رود.http://www.seemorgh.com/uploads/1392/09/shaqayeq%20farahani3.jpg
علیرضا شجاع نوری، ناصر گیتی جاه، فرهاد مهدوی، هومن کیایی، فرهاد اسماعیلی، ماریه تهرانچی، محمد رحمانی، مهری امیرحسینی، ابراهیم ابراهیمی، فرشته اسفندیاری کیا، آبتین جهانی، سمیرا مسعودی، حسین زمانی، مانیا حیدری، محمدمهدی هاشمی و... از دیگر بازیگران اصلی «یک دقیقه و یازده ثانیه» هستند.

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/09/shaqayeq%20farahani2.jpg
در این فیلم تلویزیونی شقایق فراهانی نقش مادری را بازی می کند که فرزندش مبتلا به بیماری کلیوی است. گلاره عباسی نیز در نقش زنی به نام ناهید ظاهر می‌شود که همسر یک مجری تلویزیون است و اختلافاتی با همسرش دارد.

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/09/shaqayeq%20farahani1.jpg
در خلاصه داستان این تله فیلم به قلم محمود اربابی آمده است : در یک مجتمع بزرگ آپارتمانی، آدمهایی در طبقات مختلف در حال حرف زدن با تلفن هستند که ناگهان خط‌ها روی هم می‌افتند و آنها می‌توانند صدای دیگران را که در همان لحظه در حال مکالمه هستند بشنوند. این اتفاق یک دقیقه و یازده ثانیه طول می‌کشد و در این فاصله آنها به حقایقی دربارة هم پی می‌برند؛ حقایقی که اغلب تمایل دارند مخفی بماند و افشای آنها تأثیر زیادی در روابطشان با هم دارد.
مرتضی رزاق کریمی « یک دقیقه و یازده ثانیه » را در گروه معارف ، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مرکز سیمافیلم تهیه کرده است.منابع: سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
 inn.ir