دومین تریلر فیلم «300: ظهور یک امپراتوری» منتشر شد/ فیلمی به مراتب سیاه‌تر و کثیفتر از قسمت اولش؛ حتما ببینید


دومین تریلر قسمت دوم فیلم ضد ایرانی «300» بصورت آنلاین منتشر شد.

در این فیلم، ادامه ی ماجرای پیشروی و لشگرکشی سربازان خشایارشاه به آتن، پس از مرگ نیروهای پادشاه لئونید در نبرد "ترموپیل" به روایت تصویر کشیده می شود. سوژه ی دومین فیلم «300» درباره ی نبرد سالامیس و داستان زندگی شهبانو "آرتمیس یکم" است که در کنار نیروهای خشایارشاه به نبرد می پردازد. نقش آرتمیس را "ایوا گرین" ایفا کرده است. ماجرای اصلی داستان حول محور زندگی "تمیستوکل" فرمانده ارتش یونان در 480 سال پیش از میلاد مسیح می چرخد که نیروی دریایی یونان را در زمان حملات آرتمیس و درگیری های سالامیس رهبری می کرد. در همین زمان ارتش یونان با نیروهای ایرانی به فرماندهی خشایارشاه، کسی که فاتح مرزها بوده که خود را خدای خدایان نام نهاده بود، درگیر شد.

لازم به ذکر است که هیچ یک از قسمت های فیلم «300» را نمی توان یک فیلم تاریخی به شمار آورد. در حقیقت، فیلم «300» تنها یک نمونه از داستان هایی است که تبدیل به فیلم می شود و می توان گفت که این فیلم تنها یک برداشت مضحکانه ی یک خالق داستان های مصور و کارگردان مشهور فیلم «شهر گناه»، یعنی "فرانک میلر" می باشد.

اما درهر صورت، چنین برداشتی توانست تاثیرگزار بوده باشد و توجه بینندگان را با بازآفرینی وقایع تاریخی آن زمان، به خود جلب کند.

"نوام مورو" کارگردانی قسمت دوم را در دست داشته است. در این فیلم "لینا هیدی"، "رودریگو سانتورو" و "دیوید وینهام" نیز بازی کرده اند.

اولین قسمت فیلم «300» که در سال 2007 به روی پرده رفت، با اعتراض گسترده ایرانیان داخل و سرار جهان مواجه شد که آنرا تحریف شده و ضد ایرانی می دانستند.

به گزارش سینمانگار، «300: ظهور یک امپراتوری» از 7 مارچ 2014 در سراسر آمریکای شمالی اکران می شود. احتمال می رود که نخسین قسمت این مجموعه نیز به هدف یادآوری بینندگان، بار دیگر و پیش از اکران قسمت دوم بر روی پرده ی سینماها برود.
 


با کلیک بر روی این سطر می‌توانید دومین تریلر فیلم «300: ظهور یک امپراتوری» را دانلود نمایید


منبع: سینما نگار