طبق آمارهای سال 2005 ، سالانه 10،000 دختران و زنان اروپای شرقی و روسیه با وعده ی اشتغال به کار فریب داده شده و در اسرائیل به اسارت جنسی کشیده شده اند و ادامه ی عمر را به اجبار، به عنوان روسپی به بردگی کشیده می شوند. بنابراین در طول یک دهه تا سال 2005 ، حدود 100،000 زن به اسرائیل قاچاق شده اند که به تمامی این افراد در آغاز وعده ی مشاغل مشروع داده شده اما پس از ورود به اسرائیل غافلگیر و به جبر وادار به روسپی گری می شوند.


سرویس بین الملل پایگاه 598،

بردگی انسان های دیگر نزد اسرائیلیان مشروع و قانونی است زیرا حقی است که از جانب خداوند به آنها اعطا شده است! و بر پایه ی معتقدات دینی!! بسیار بر این مورد راسخ هستند.!

اگر به زبان انگلیسی در گوگل:

-    عبارت « تجارت برده سفید در اسرائیل » را جستجو کنید بیش از 13،600،000 نتیجه خواهید یافت.

-    عبارت « یهودیان و تجارت برده سفید » را جستجو کنید بیش از 7،030،000 نتیجه خواهید یافت.

-    عبارت « یهودیان و تجارت برده سیاه و سفید » را جستجو کنید بیش از 9،100،000 نتیجه خواهید یافت.

 

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه 598،

 

اسرائیلیان برده دارانی حرفه ای هستند که سالیان بسیار طولانی به این حرفه مشغول بوده اند . و برایشان تفاوت ندارد که رنگ برده، سیاه یا سفید باشد.

 

طبق آمارهای سال 2005 ، اعلام شده در وب سایت های عبری اسرائیل، کل سود سالانه به دست آمده از بردگانِ سفیدی که از سایر کشورهای جهان به ویژه اروپا و  ایالات متحده آمریکا به اسرائیل قاچاق شده اند به یک میلیارد دلار رسیده است.

 

 

دکتر ویلیام.ال.پی یرس محققی که در این باره پژوهش های عمیقی انجام داده و به چاپ رسانیده است در این باره می نویسد :

1- طبق آمارهای سال 2001 ، سالانه 3000 زنان سفیدپوست اروپایی به عنوان بَرده ی جنسی به اسرائیل قاچاق می شوند.

2- طبق آمارهای سال 2005  ، سالانه 10،000 دختران و زنان اروپای شرقی و روسیه با وعده ی اشتغال به کار فریب داده شده و در اسرائیل به اسارت جنسی کشیده شده اند و ادامه ی عمر را به اجبار، به عنوان روسپی به بردگی گرفته می شوند. بنابراین در طول یک دهه ، حدود 100،000 زن به اسرائیل قاچاق شده اند که به تمامی این افراد در آغاز وعده ی مشاغل مشروع داده شده اما پس از ورود به اسرائیل غافلگیر و با جبر و زور به عنوان روسپی وادار به کار می شوند.

3-  این زنان در آپارتمان هایی نگهداری می شوند که درب های آن قفل و پنجره ها دارای حفاظ های فلزی است.
4-  گذرنامه های آنها ستانده می شود تا در صورت فرار، قادر به خروج از اسرائیل نباشند.

 

5-  مورد ضرب و شتم، شکنجه قرار گرفته و با شیوه های یهودی موسوم به (. . . ) به صورت گروهی به ایشان تجاوز می شود.

 

6-  معمولاً در حراجی هایی فروخته می شوند که در آنها لخت نمودنِ  بَرده، اجباری است.

 

7-  هر یک از این زنانِ و نوجوانانِ اسیر، در بیش از 400 فاحشه خانه ی اسرائیل ، مجبورند روزانه تا 15 نفر یهودی را تحمل کرده و در تمام 7 روز هفته در اختیار مشتریانِ باشند.

 

8-  تا سال 2001 فقط در شهرِ تل آویو 250 فاحشه خانه وجود داشته است!

 

9-  پااندازهای جنسی و قاچاقچیانِ تجارتِ برده در اسرائیل توسط پلیس کاملاً نادیده گرفته می شود و تن فروشی جبری در اسرائیل جرم نیست.

 

تصویر زیر  نشان دهنده پوسترهایی است که در خیابان های صوفیه ی بلغارستان نصب شده و به زنان هشدار می دهد مراقب باشید تا به عنوان برده ی جنسی سرقت و به اسرائیل قاچاق نشوید. ( تاریخ عکس : 20 می 2007 )

 


                                                        
   در اعتراض به این تجارت اسرائیلی، روی اتیکت مچ بردگان نام دخترانه ی ریتا (ריטה) به خط عبری ( اسرائیلی ) نوشته شده است.


 

                                                     

خفقانِ سازمان های حقوق بشر در این خصوص، جای خود و توجیهات مشخص خود را دارد.

 

اما آنچه که از سوی دولتمردان و نظام جمهوری اسلامی قابل انجام است، پرداختنِ بیش از پیش و رسانه ای نمودنِ این قضیه در سازمانِ ملل و دیگر نهادهای بین المللی است که به عنوان یک اهرم فشارِ واقعی ، در راستای استیفای حقوق انسان هایی مظلوم و بی یاوری که در نقطه ی کور معادلاتِ سیاسی جهان اسیر شده اند عمل خواهد کرد.

 

دولت محترم و رسانه ها می بایست با دنبال نمودنِ یک جریانِ مستمرِ خبری به بی پناهانی بپردازند که در چنگال پلشتِ طمعِ جنایتکارانِ صهیونیست به بند کشیده شده اند.

 

پرداختن به این خط خبری و رسانه ای، این مزیت رقابتی را دارد که صرفاً در موردِ مسلمانان و فلسطینیان نیست بلکه به مثابه یک اهرمِ انسانی مؤثر، موضوعی است که غیرمسلمانان جهان را نیز در جمعِ مدافعانِ خود دارد.

 

قطع یقین، تمرکز بر این موضوع – در کنار پرداختنِ به حقوق از دست رفته ی فلسطینیان-  موجب خواهد شد تا آزادیخواهان و عدالتجویان غربی ( و حتی متعصبان وطن پرستِ اروپایی ) بیش از پیش به خیلِ مخالفانِ اسرائیل پیوسته و اجماع ِ جهانی علیه این طایفه ی شیطانی بیش از گذشته منسجم گردد.

 

در این زمینه می بایست رسانه های سایبری کشور و شبکه های ماهواره ای صدا و سیما پیشرو بوده و به زبان های مختلف جهان در این باره اطلاعرسانی ، آگاهی افزایی و خبرسازی نمایند.

 

نقاطِ قوت رسانه ای موضوع اینهاست :

1-    اسرائیلیان از اکثر کشورهای غربی و شرقی برده گیری و سرقت انسان نموده اند که این امر می تواند به فراگیر شدن و جهانی شدن مطالبات و اخبار کمک نماید.

2-    علنی بودن این سیه کاری، می تواند وضعیت زشت و ناعادلانه ی حقوق بشر اسرائیل را هویداتر از همیشه سازد.

 

جام-وبگردی